باشگاه اینترنتی مخاطبان نگاه به صورت آزمایشی افتتاح شد.

   1392/02/07

پس از گذشت حدود 18 ماه از شروع به کار شبکه اینترنتی نگاه، نسخه آزمایشی باشگاه مخاطبان این سایت فعالیت خود را آغاز نمود.

به گزارش بخش امور مخاطبان شبکه اینترنتی نگاه، باشگاه اینترنتی سایت نگاه که در حال حاضر دارای 2098 عضو می باشد در آدرس http://negahmedia.ir/club و به صورت آزمایشی رونمایی شده است. طبق این گزارش از مهمترین اهداف این سامانه جدید، جذب و افزایش مخاطبان و ارتقاء کیفیت محتوا از طریق ارزش گذاری کیفی و نرخ گذاری آثار ارسالی مخاطبان و پرداخت پاداش به صاحبان آثار می باشد.

شایان توجه است برای ورود به این سامانه عضویت در سایت نگاه ضروری بوده و افراد می توانند پس از تکمیل ثبت نام ( negahmedia.ir/register ) و با در اختیار داشتن شناسه کاربری ( نام کاربری و رمز عبور ) با مراجعه به آدرس (http://negahmedia.ir/club ) ، وارد فضای باشگاه شوند.

از جمله امکانات پیش بینی شده در اين باشگاه، تنظیم اطلاعات شخصی، تعیین لیست علاقه مندی ها، لیست امتیازهای کسب شده، دعوت از دوستان، آشنايی با طرح های امتیازی و  ... می باشد.

مسئول بخش امور مخاطبان سایت نگاه از مخاطبان این سایت خواسته است با توجه به این که نرم افزار باشگاه در دوره آزمایشی خود قرار دارد، اشکالات فنی، ساختاری و شکلی مشاهده شده و یا پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیک Negah@irib.ir در اختیار مسئولین مربوطه قرار دهند.